SUNDAY, SEPTEMBER 8
NEGA
DIVISION D FINALS
Corinthians Mondays def
Meadows - 67 - 54
DIVISION F FINALS
JH Athletics def Team MD
75 - 74
DIVISION A FINALS
Pal Pilots def Exile A
82 - 70
SATURDAY, SEPTEMBER 7
NEGA
DIVISION B FINALS
Exile B def Firewire Entourage
77 - 58
DIVISION C FINALS
Steeltrust def Motoomull
86 - 79
DIVISION G FINALS
Team Rodriguez def Pablo's
Cut & Shave - 65 - 57
DIVISION E FINALS
Team Espiritu def Team
Katigbak - 66 - 55
SUNDAY, SEPTEMBER 1
NEGA
G SEMIS (CLASS LOSER VS. KO 2 WINNER)
Team Rodriguez def Primecut
Builders - 73 - 52
B SEMIS (CLASS LOSER VS. KO 2 WINNER)
Firewire Entourage def Fairview
89 - 81
F SEMIS (CLASS LOSER VS. KO 2 WINNER)
Team MD def Atakasul
68 - 60
A SEMIS (CLASS LOSER VS. KO 2 WINNER)
Pal Pilots def Big Birds
73 - 59
GREENHILLS WEST
C SEMIS 1 (2 vs. 3)
Steeltrust def Solid Team
77 - 67
D SEMIS 2 (2 vs. Semis 1 Winner)
Corinthians Mondays def ASMPH
72 - 70 (OT)
E SEMIS 2 (2 vs. Semis 1 winner)
Team Espiritu def Big Boys Club
76 - 55
SATURDAY, AUGUST 31
NEGA
G KO 2 (3RD VS KO 1 WINNER)
Primecut Builders def Team
Hampton - 75 - 73 (OT)
B KO 2 (3RD VS KO 1 WINNER)
Firewire Entourage def
Ray-Ray Builders T - 99 - 91
F KO 2 (3RD VS KO 1 WINNER)
Atakasul - win
Team Luna - def
A KO 2 (3RD VS KO 1 WINNER)
Big Birds def Taeneo
90 - 84
C SEMIS 2 (1 vs. 4)
Motoomull def Padrino's Way
Barberpub - 85 - 50
D SEMIS 1 (3 vs. 4)
ASMPH def Team Whalley
65 - 63
E SEMIS 1 (3 vs. 4)
Big Boys Club def Elites
Basketball - 78 - 72
SUNDAY, AUGUST 25
NEGA
A KO 1 (4TH VS 5TH)
Taeneo def P & G Downy
107 - 75
F CLASS (1ST VS 2ND)
JH Athletics def Team MD
72 - 68
B KO 1 (4TH VS 5TH)
AGS 94 def Ray-Ray
Builders & Trading - 80 - 79
G KO 1 (4TH VS 5TH)
Primecut Builders def
JRU H-Bomb - 67 - 61
GREENHILLS WEST
Team Katigbak def Sky Printers
90 - 65
Meadows def Team Whalley
85 - 70
ASMPH - win
Lucky Chan - def
Team Espiritu def Big Boys Club
66 - 54
Elites Basketball def Team Bok
80 - 52
Corinthians Mondays - win
Metro - def
SATURDAY, AUGUST 24
NEGA
A CLASS (1ST VS 2ND)
Exile A def Pal Pilots
81 - 79
F KO 1 (4TH VS 5TH)
Team Luna def Team Maribojoc
69 - 62
B CLASS (1ST VS 2ND)
Exile B def Fairview
86 - 85
G CLASS (1ST VS 2ND)
Pablo's Cut & Shave def
Team Rodriguez - 83 - 69
Steeltrust def Padrino's Way
Barberpub - 79 - 68
Barberpub def Team Chua
70 - 65
Motoomull def Solid Team
92 - 88
SUNDAY, AUGUST 18
NEGA
Team Espiritu def Sky Printers
70 - 57
JH Athletics def Atakasul
87 - 62
JRU H-Bomb def Team Hampton
79 - 61
Big Boys Club def Team Bok
81 - 68
GREENHILLS WEST
Big Birds def P & G Downy
89 - 80
Pal Pilots def Taeneo
98 - 93
Pablo's Cut and Shave - win
Team Rodriguez - def
Motoomull def Steeltrust
78 - 76
Solid Team def Team Chua
85 - 77
Padrino's Way Barberpub def
Frezko - 60 - 52
SATURDAY, AUGUST 17
NEGA
Exile B - win
AGS 94 - def
Fairview def Firewire Entourage
88 - 87
Team Luna def Team Maribojoc
70 - 59
Meadows def Metro
86 - 61
Corinthians Mondays def
Lucky Chan - 54 - 45
ASMPH def Team Whalley
88 - 86
Team Katigbak def Elites
Basketball - 75 - 55
SUNDAY, AUGUST 11
NEGA
Team Katigbak def Big Boys Club
85 - 65
Pablo's Cut and Shave def
Primecut Builders & Devt. Corp.
73 - 63
Team Rodriguez def JRU H-Bomb
78 - 71
Team Espiritu def Team Bok
78 - 46
GREENHILLS WEST
Team Whalley def Lucky Chan
92 - 84 (OT)
Atakasul def Team Luna
82 - 69
SATURDAY, AUGUST 10
NEGA
Taeneo def P & G Downy
90 - 73
Exile B def Ray-Ray
Builders & Trading - 95 - 77
Team MD def Team Maribojoc
69 - 63
Steeltrust def Frezko
98 - 83
ASMPH def Metro
70 - 48
Padrino's Way Barberpub def
Team Chua - 89 - 56
Elites Basketball def Sky Printers
106 - 70
SUNDAY, AUGUST 4
NEGA
Team Whalley def Metro
82 - 57
Meadows def Corinthians
Mondays - 74 - 65
Pal Pilots def Big Birds
75 - 60
Motoomull def Frezko
93 - 82
GREENHILLS WEST
JH Athletics def Team Maribojoc
81 - 70
Team Hampton def Pablo's
Cut and Shave - 70 - 65 (OT)
SATURDAY, AUGUST 3
NEGA
Exile A def P & G Downy
115 - 76
Solid Team def Padrino's
Way Barberpub - 54 - 51
Exile B def Firewire Entourage
93 - 79
Team MD def Team Luna
78 - 59
Fairview def Ray-Ray Builders
& Trading - 81 - 76
Team Rodriguez def
Primecut Builders & Devt. Corp.
83 - 74
Team Espiritu def Elites Basketball
76 - 73
SUNDAY, JULY 28
NEGA
Metro def Lucky Chan
83 - 75 (OT)
Team Hampton def Primecut
Builders & Devt. Corp.
97 - 66
Team Katigbak def Team Bok
103 - 57
Motoomull def Team Chua
89 - 77
GREENHILLS WEST
JH Athletics def Team MD
95 - 90 (OT)
Solid Team def Frezko
87 - 72
SATURDAY, JULY 27
NEGA
Exile B def Fairview
87 - 66
Big Birds def Taeneo
74 - 71
Exile A def Pal Pilots
96 - 89

Ray-Ray Builders & Trading
def AGS 94 - 80 - 49

Pablo's Cut and Shave def
JRU H-Bomb - 87 - 69
SUNDAY, JULY 21
NEGA
Meadows def Lucky Chan
68 - 58
Corinthians Mondays def
ASMPH - 53 - 42
JH Athletics def Team Luna
70 - 61
Big Boys Club def Sky Printers
78 - 54
GREENHILLS WEST
Fairview def Fairview
92 - 69
Firewire Entourage def
Ray-Ray Builders & Trading
94 - 72
SATURDAY, JULY 20
NEGA
Exile A def Big Birds
83 - 69
Steeltrust def Solid Team
59 - 77
Atakasul def Team Maribojoc
69 - 55
Team Rodriguez def
Team Hampton - 78 - 72
Team Katigb def Team Espiritu
59 - 51 (OT)
SUNDAY, JULY 14
NEGA
Meadows def ASMPH
81 - 69
Padrino's Way Barberpub def
Motoomull - 72 - 60
Firewire Entourage def AGS 94
111 - 73
Pal Pilots def P & G Downy
69 - 64
GREENHILLS WEST
Team Bok def Sky Printers
103 - 54
Team MD def Atakasul
64 - 51
Primecut Builders & Devt. Corp.
def JRU Hboom - 59 - 56
SATURDAY, JULY 13
NEGA
Exile A def Taeneo
80 - 56
Steeltrust def Team Chua
88 - 68
Corinthians Mondays def
Team Whalley - 78 - 52
Elites Basketball def
Big Boys Club - 70 - 66